««  « Czerwiec 2018 »  »»

WSZiA - nabór 2011/2012

2011-03-15 · Kronika Tygodnia

Państwowa Komisja Akredytacyjna pozytywnie zaopiniowała nowy kierunek studiów w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji - BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE

Komisja nie miała uwag zarówno do proponowanej kadry naukowo-dydaktycznej, jak i programu studiów. Kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne cieszy się w Polsce dość dużym zainteresowaniem, spowodowanym przede wszystkim realnymi możliwościami realizacji kariery zawodowej absolwentów.

- Jest to kierunek oferujący interesujące perspektywy zatrudnienia w różnych podmiotach krajowych i samorządowych, takich jak: policja, straż miejska, straż pożarna, straż graniczna, centra zarządzania kryzysowego, agencje ochrony mienia, instytucje administracji wojskowej - informuje dr Bogusław Klimczuk, dziekan Wydziału Zarządzania i Administracji WSZiA.

Rekrutacja na kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne prowadzona będzie do 6 sierpnia 2011 roku. Planowane jest uruchomienie tego kierunku w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Studia rozpoczną się 1 października.

opr. mb