Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Lipiec 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Przejdź do dnia dzisiejszego

BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE

2011-03-16 · Tygodnik Zamojski

W ofercie Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu pojawił się kolejny nowy kierunek kształcenia. Oprócz dziennikarstwa i komunikacji społecznej -bezpieczeństwo wewnętrzne.

- Jest to kierunek oferujący interesujące perspektywy zatrudnienia w różnych podmiotach krajowych i samorządowych takich, jak: policja, straż miejska, straż pożarna, straż graniczna, centra zarządzania kryzysowego, agencje ochrony mienia, instytucje administracji wojskowej - informuje dr Bogusław Klimczuk, dziekan Wydziału Zarządzania i Administracji WSZiA. Państwowa Komisja Akredytacyjna, która pozytywnie zaopiniowała wniosek uczelni, nie miała uwag zarówno do proponowanej kadry naukowo-dydaktycznej, jak i programu studiów. Kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne cieszy się w Polsce dość dużym zainteresowaniem, spowodowanym przede wszystkim realnymi możliwościami realizacji kariery zawodowej absolwentów.

Rekrutacja na kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne prowadzona będzie do 6 sierpnia 2011 roku. Planowane jest uruchomienie tego kierunku w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Studia rozpoczną się 1 października.

W tym roku nabór na rok 2011/2012 uczelnia rozpoczyna 1 kwietnia. Na Wydziale Zarządzania i Administracji uczelnia oferuje -administrację, ekonomię, budownictwo, dziennikarstwo i komunikację społeczną oraz wspomniane bezpieczeństwo wewnętrzne. Na Wydziale Fizjoterapii i Pedagogiki (zgodnie z nazwą wydziału) - fizjoterapię, pedagogikę i pielęgniarstwo.

mb
 


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska