««  « Wrzesień 2018 »  »»

Dlaczego warto studiować w WSZiA? Dzień otwarty uczelni

2012-03-07 · Nasze miasto

- Bo nasi wykładowcy są naprawdę fajni i mili. Można z nimi swobodnie porozmawiać i nie czujemy dystansu – odpowiedziała nam na to kluczowe pytanie studentka fizjoterapii, Dorota. 7 marca Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu otworzyła swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych. A tych przyszły prawdziwe tłumy. Uczelnia przygotowała na ten dzień masę atrakcji.

Jakich atrakcji? Np. masaż klasyczny. Dłoniom młodych fizjoterapeutek mógł oddać się każdy chętny:
- O dziwo dziś z masażu skorzystało więcej pań – mówi z uśmiechem jedna z masujących studentek – Zwykle jest odwrotnie.

Dziewczyny tłumaczą, że w masażu klasycznym mają taką wprawę, że ręce łatwo nie rozbolą. A Ci, którzy się w te ręce oddali byli dziś zachwyceni tłumacząc, że doznań nie da się opisać.

Zamojska WSZiA znana jest z promowania wielokulturowości. I to było dziś widoczne. O swojej kulturze, zwyczajach, ale też potrawach narodowych opowiadały studentki z Ukrainy, a także trójka praktykantów z Turcji – Esma, Yasemin i Cem.

Przeczytaj cały artykuł na: http://zamosc.naszemiasto.pl