««  « Styczeń 2018 »  »»

Pięćdziesiąty numer

2011-12-30 · Różne / Internet

W październiku 2011 roku swój pięćdziesiąty, jubileuszowy numer wydało zamojskie czasopismo akademickie "Nasze Forum", biuletyn informacyjny tamtejszej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji.

Można powiedzieć, że jest to nieco młodsza siostra "Wieści Akademickich": pierwszy numer "Naszego Forum" ukazał się w marcu 1998 roku, a więc zaledwie niecałe pół roku po debiucie naszych poznańskich "Wieści" - które światło dzienne ujrzały w październiku 1997 roku pod czujnym i profesjonalnym okiem ich pierwszego redaktora naczelnego - Michała Sójki.

Czasopismo z Zamościa od początku rozwija się pod troskliwymi skrzydłami wciąż tej samej redaktor naczelnej - Małgorzaty Bzówki, ostatnio zaś nieco zmieniło swój wygląd i powiększyło objętość. Życzymy przychylnego przyjęcia tych zmian przez zamojską, akademicką społeczność!

Redaktor naczelnej oraz osobom z Nią współpracującym składamy serdeczne i szczere gratulacje, życząc jednocześnie na przyszłość dużo dobrej weny artystycznej, ciekawych tematów, wprost pchających się na łamy oraz nietuzinkowych osobowości, z którymi można przeprowadzić ciekawe wywiady. Chochliki drukarskie niechaj śpią snem nieprzerwanym, a wokół redakcji - krążą tylko dobre i życzliwe "duchy"! (es)

Wieści Akademickie,
Numer 11-12, listopad-grudzien 2011, Poznań 2011