Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Lipiec 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Przejdź do dnia dzisiejszego

Dzień Otwarty w WSZiA

2012-03-12 · Roztocze Online

Zamojska straż pożarna i pogotowie ratunkowe na sygnale z czerwonymi kogutami zajechały na parking Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu przy Sienkiewicza 22a, 7 marca. Na środku placu, z przodu poloneza leżał zakrwawiony mężczyzna, w środku kierowca i pasażerka, również zakrwawieni z rozległymi obrażeniami ciała. Na szczęście była to tylko symulacja ratunkowej akcji powypadkowej, którą obejrzało ponad 400 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa. Uczniowie przyjechali na Dzień Otwarty Uczelni.

- Bardzo mi się podobały pokazy fizyczne – relacjonuje dziewczyna z Chełma – niby proste rzeczy a takie ciekawe. Przyjechała ze swoją klasą i z informatorem w ręku powędrowała do barku studenckiego na obiecanego przez organizatorów ciepłego tosta. Lord Vader nie powstydziłby się świetlnego miecza, który pokazywali pracownicy uczelni – Mirek, Konrad i Sławek. 

- Nie zdajemy sobie sprawy z zagrożeń, dlatego takie informacje dla nas wszystkich są bardzo potrzebne – komentuje nauczycielka z Hrubieszowa, która z kolei zaprowadziła grupę na seminarium, którego tematem jest bezpieczny Internet. Zajęcia w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu prowadził dziekan Wydziału Zarządzania i Administracji dr Bogusław Klimczuk. Specjalnie, na zajęcia z inżynierii ekstremalnej oraz giełdowych baniek spekulacyjnych, przyjechała grupa uczniów z Tomaszowa Lub. Podczas swojej ekonomicznej prezentacji prorektor dr Mieczysław Kowerski wręczył studentom, certyfikaty Ministerstwa nauki i szkolnictwa wyższego potwierdzające przyznanie im stypendiów. 

- Udział w konferencjach, seminariach, praca w kołach, wolontariat, oczywiście wysoka średnia – co decyduje o zdobyciu stypendium ministra (w wysokości 1300 zł) wymienia jedna z pięciu stypendystów WSZiA Katarzyna Miska, studentka III roku pedagogiki. Razem z Agnieszką Musolf – Parol, także stypendystką ministra miała przez cały dzień pełne ręce roboty. Nie spodziewały się tak ogromnego zainteresowania warsztatami dla maturzystów z mowy ciała podczas egzaminów. Planowały dwie edycje – przeprowadziły cztery. 

Przeczytaj całość na Roztocze Online


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska