««  « Styczeń 2018 »  »»

II Zamojskie Forum Gospodarcze

2012-04-03 · Kronika Tygodnia

Kolejny raz Marcin Zamoyski, prezydent Zamościa oraz Kapituła Zamojskiej Nagrody Gospodarczej INWESTOR ROKU wskażą inwestycje zrealizowane w Zamościu w 2011 roku, które w szczególny sposób przyczyniły się do zwiększenia potencjału gospodarczego naszego miasta

W tym roku uroczyste ogłoszenie laureatów Zamojskiej Nagrody Gospodarczej nastąpi w trakcie II Zamojskiego Forum Gospodarczego, które odbędzie się 18 kwietnia 2012 roku w Centrum Kultury Filmowej (początek o 16.30). Organizatorami Forum są miasto Zamość i Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu.

Podczas Forum będzie miał miejsce panel dyskusyjny na temat rozwoju szkolnictwa zawodowego w Zamościu, w przeddzień wejścia w życie reformy w szkołach zawodowych. Do udziału w dyskusji, którą poprowadzi dr Bogusław Klimczuk, dziekan Wydziału Zarządzania i Administracji w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji zostali zaproszeni między innymi: eksperci ds. kształcenia zawodowego z Polski i Niemiec oraz Lubelski Kurator Oświaty.

Organizatorzy Forum i wyboru laureatów Zamojskiej Nagrody Gospodarczej zapraszają przedsiębiorców i szefów spółek do składania informacji o inwestycjach zakończonych w 2011 roku oraz uczestnictwa w II Zamojskim Forum Gospodarczym.

W edycji Zamojskiej Nagrody Gospodarczej INWESTOR ROKU 2011 zostaną uhonorowane, w czterech kategoriach, wybrane firmy i ci przedsiębiorcy spośród tych, którzy zakończyli w 2011 roku inwestycje, tzn. oddali do użytku nowe budynki usługowe, hale produkcyjne, zainstalowali nowe urządzenia, maszyny, jak również np. przeszkolili swoich pracowników, albo zakupili i wdrożyli nowe technologie. Kapituła będzie podejmowała decyzje na podstawie przesłanych informacji. Warunkiem koniecznym jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na wskazany adres. Termin mija już 7 kwietnia. Formularz jest do pobrania ze strony www.inwestujnawschodzie.pl (w zakładce Nagroda Gospodarcza).

Statuetki Zamojskiej Nagrody Gospodarczej Inwestor Roku 2010 przypadły w poszczególnych kategoriach: Greinplast Plus Sp. z o.o. (Duży Inwestor zewnętrzny - największa inwestycja), Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. (Duży Inwestor lokalny - największa inwestycja), Puls Sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwo Handlowe Luzam Lucjan Wójtowicz (Mały Inwestor lokalny - największa inwestycja).

Piotr Rogalski