Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Lipiec 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Przejdź do dnia dzisiejszego

Inwestor Roku 2011 - zgłoś swoją firmę

2012-04-03 · Tygodnik Zamojski

Kolejny raz Marcin Zamoyski, prezydent Zamościa oraz Kapituła Zamojskiej Nagrody Gospodarczej INWESTOR ROKU wskażą inwestycje zrealizowane w Zamościu w 2011 roku, które w szczególny sposób przyczyniły się do zwiększenia potencjału gospodarczego naszego miasta.

W tym roku uroczyste ogłoszenie laureatów Zamojskiej Nagrody Gospodarczej nastąpi w trakcie III Zamojskiego Forum Gospodarczego, które odbędzie się 18 kwietnia 2012 roku w Centrum Kultury Filmowej (początek o 16.30). Organizatorami Forum są miasto Zamość i Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu.

Podczas Forum będzie miał miejsce panel dyskusyjny na temat rozwoju szkolnictwa zawodowego w Zamościu, w przeddzień wejścia w życie reformy w szkołach zawodowych. Do udziału w dyskusji, którą poprowadzi dr Bogusław Klimczuk, dziekan Wydziału Zarządzania i Administracji w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji, zostali zaproszeni między innymi: eksperci ds. kształcenia zawodowego z Polski i Niemiec oraz Lubelski Kurator Oświaty.

Organizatorzy Forum i wyboru laureatów Zamojskiej Nagrody Gospodarczej zapraszają przedsiębiorców i szefów spółek do składania informacji o inwestycjach zakończonych w 2011 roku oraz uczestnictwa w II Zamojskim Forum Gospodarczym.

W edycji Zamojskiej Nagrody Gospodarczej INWESTOR ROKU 2011 zostaną uhonorowane, w czterech kategoriach, wybrane firmy i przedsiębiorcy, którzy zakończyli w 2011 roku inwestycje, tzn. oddali do użytku nowe budynki usługowe, hale produkcyjne, zainstalowali nowe urządzenia, maszyny, jak również np. przeszkolili swoich pracowników albo zakupili i wdrożyli nowe technologie. Kapituła będzie podejmowała decyzje na podstawie I przesłanych informacji.

Warunkiem koniecznym jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na wskazany adres. Termin mija już 7 kwietnia. Formularz jest do pobrania ze strony www.inwestujnawschodzie.pl (w zakładce "Nagroda Gospodarcza"). Statuetki Zamojskiej Nagrody Gospodarczej Inwestor Roku 2010 przypadły w poszczególnych kategoriach: Greinplast Plus Sp. z o.o. (Duży Inwestor zewnętrzny - największa inwestycja), Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. (Duży Inwestor lokalny - największa inwestycja), Puls Sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwo Handlowe Luzam Lucjan Wójtowicz (Mały Inwestor lokalny - największa inwestycja).

Piotr Rogalski
 


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska