Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Lipiec 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Przejdź do dnia dzisiejszego

Rotary Club przyznał stypendia

2012-04-10 · Roztocze Online

Studentki Ewelina Czapla i Iwona Baran oraz gimnazjalista Łukasz Wodyk otrzymali od zamojskiego Rotary Club stypendia w wysokości 1000 zł. Uroczyste wręczenie dyplomów potwierdzających przyznanie tej pomocy odbyło się 10 kwietnia w Corner Pub w Zamościu.

- Pieniądze przeznaczę na czesne – mówi Iwona Baran, studentka 2. roku pedagogiki w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. Z zawodu jest już fryzjerką i kosmetyczką, a studiuje pedagogikę, żeby kiedyś w przyszłości, mogła w swoim salonie kształcić uczennice.

- Nauka to przepustka do normalnego życia. Pieniądze zainwestowane w wiedzę zawsze przynoszą duże korzyści – mówiła podczas spotkania Małgorzata Czerniak, właścicielka restauracji i szefowa Stowarzyszenia „Pomoc dla sierot”. Iwonka jest wieloletnią podopieczną Stowarzyszenia.

- Cieszę, że po raz kolejny możemy pomóc młodym zdolnych ludziom w realizacji ich marzeń – wiceprezydent Rotary Club Jerzy Liberadzki gratulował stypendystom i życzył realizacji swoich zamierzeń. – Pieniądze na te stypendia pochodzą z funduszu zebranego podczas corocznego balu andrzejkowego – wyjaśniał Marek Kwiecień, szef komisji stypendialnej, która rozpatrywała wnioski złożone w Rotary Club. 

W najbliższych planach Rotary Club ma również przyznanie stypendiów dla studentów polskich z Ukrainy, którzy studiują w Zamościu.
 

Źródło: Roztocze Online


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska