««  « Styczeń 2018 »  »»

II Zamojskie Forum Gospodarcze - zaproszenie

2012-04-11 · Roztocze Online

Miasto Zamość, Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu i Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu zapraszają zamojskich przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji i placówek edukacyjnych do udziału w II Zamojskim Forum Gospodarczym. Tematem pzredownik Foreum będzie szkolnictwo zawodwe w Zamościu w roku wprowadzenia nowej podstawy programowej kształcenia zawodowego.

II Zamojskie Forum Gospodarcze nawiązuje do działań, podjętych w roku 2011 w ramach Projektu „Strefa Zamość - rozwój gospodarczy miasta na bazie inwestorów zewnętrznych" realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego.

Forum jest adresowane do zamościan prowadzących na codzień działalność gospodarczą. W poprzedniej edycji zaproszeni goście dyskutowali o rozowju handlu wielkopowierzchniowego w Zamościu. W tej edycji Forum przewidziane są wystapienia na temat rozwoju współpracy gospodarczej pomiędzy firmami z miasta Zamość i regionu Schwabisch Hall w Niemczech oraz odbędzie się dyskusja panelowa o reformie systemu kształcenia zawodowego w Polsce i Zamościu. W panelu udział wezmą między innymi: Anna Janiszewska-Dudek, wicekurator lubelski oraz dr Krzysztof Symela z Instytutu Technologii Eksplatacji - Instytut Badawczy (Radom), eskspert kaształcenia zawodowego.

Czytaj całość na Roztocze Online