Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Wrzesień 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Przejdź do dnia dzisiejszego

II Zamojskie Forum Gospodarcze - zaproszenie

2012-04-11 · Roztocze Online

Miasto Zamość, Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu i Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu zapraszają zamojskich przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji i placówek edukacyjnych do udziału w II Zamojskim Forum Gospodarczym. Tematem pzredownik Foreum będzie szkolnictwo zawodwe w Zamościu w roku wprowadzenia nowej podstawy programowej kształcenia zawodowego.

II Zamojskie Forum Gospodarcze nawiązuje do działań, podjętych w roku 2011 w ramach Projektu „Strefa Zamość - rozwój gospodarczy miasta na bazie inwestorów zewnętrznych" realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego.

Forum jest adresowane do zamościan prowadzących na codzień działalność gospodarczą. W poprzedniej edycji zaproszeni goście dyskutowali o rozowju handlu wielkopowierzchniowego w Zamościu. W tej edycji Forum przewidziane są wystapienia na temat rozwoju współpracy gospodarczej pomiędzy firmami z miasta Zamość i regionu Schwabisch Hall w Niemczech oraz odbędzie się dyskusja panelowa o reformie systemu kształcenia zawodowego w Polsce i Zamościu. W panelu udział wezmą między innymi: Anna Janiszewska-Dudek, wicekurator lubelski oraz dr Krzysztof Symela z Instytutu Technologii Eksplatacji - Instytut Badawczy (Radom), eskspert kaształcenia zawodowego.
 

Czytaj całość na Roztocze Online


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska