««  « Styczeń 2018 »  »»

Prezydent powołał Radę Gospodarczą

2012-04-19 · Roztocze Online

Podczas II Zamojskiego Forum Gospodarczego (18 kwietnia) ogłoszony został skład Rady Gospodarczej przez Prezydencie Zamościa.

Prezydent Zamoyski wręczył akty powołania siedemnastu osobom związanym ze światem zamojskiego szkolnictwa wyższego, przedsiębiorczosci i trzeciego sektora. Rada ma - jak zapewniał prezydent Zamoyski - konsultować i opiniować przygotowywane w urzędzie projekty.

Inauguracyjne spotkanie Rady ma odbyć się w maju.

Rada Gospodarcza przy Prezydencie Zamościa - pełny skład (kolejność alfabetyczna) (Zarządzenie Nr 55/2012 Prezydenta Miasta Zamość z dnia 16 kwietnia 2012 roku)

• dr inż. Jan Andreasik, inżynier, pracownik naukowy, rektor Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu, Honorowy Obywatel Miasta Zamość
  • prof. dr hab. Danuta Borkowska, pracownik naukowy, prodziekan Wydziału Nauk Rolniczych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, członek wielu gremiów naukowych,
  • Sławomir Ćwik, prawnik, wiceprezes zarządu Kredyt Inkaso S.A., spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych, od 15 lat związany z branżą finansową.

Czytaj całość na Roztocze Online.