««  « Styczeń 2018 »  »»

Zamość: Po Transgranicznych Targach Pracy

2012-04-18 · Różne / Internet

III Transgraniczne Targi Pracy już za nami. W środę do hali Ośrodka Sportu i rekreacji w Zamościu przyszło wielu zainteresowanych zatrudnieniem. A to i możliwość dokształcania zaoferowało im kilkadziesiąt firm. Zapraszamy do oglądania zdjęć z targów.

Targi Pracy otworzył rektor Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji, Jan Andreasik: - Ta inicjatywa jest związana z naszą codzienną działalnością, która nie polega jedynie na kształceniu, ale też na pomocy młodym ludziom w znalezieniu zatrudnienia – stwierdził rektor – Chcemy, żeby targi były miejscem wymiany informacji i, po prostu, kontaktu pracodawcy z poszukującymi pracy.

Czytaj całość na: zamosc.naszemiasto.pl