Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Lipiec 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Przejdź do dnia dzisiejszego

WSZiA i Atlas współpracują

2012-09-14 · Roztocze Online

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu i Grupa Atlas podpisały porozumienie o współpracy. Dla studentów budownictwa tej uczelni oznacza to - perspektywę ciekawych praktyk z najnowszą technologią u lidera branży.

Zarzutem, który często pojawia się w mediach to oderwanie szkolnictwa wyższego od rzeczywistości i praktyki. - Chcemy zagospodarować wolną przestrzeń między nauką a gospodarką - mówił podczas konferencji prasowej, 14 września, Krzysztof Ogórek, wiceprezes zarządu ds sprzedaży i marketingu firmy "Atlas". Dla nich umowa z uczelnią jest elementem strategii, bo "Atlas wspiera fachowców".

- Umowa jest kolejnym etapem rozwoju kierunku budownictwo - podkreślał dr inż. Jan Andreasik, rektor WSZiA w Zamościu. Porozumienie zawiera trzy najważniejsze dla obu stron pola współpracy - praktyki dla studentów i nauczycieli, wspólne projekty badawcze i rozwojowe a także konsultacje programów kształcenia.

Praktyki będą realizowane najprawdopodobniej w centrali firmy w Łodzi, gdzie mieści się pion rozwoju produktu czyli "poligon doświadczalny z dostępem do najnowszych technologii". Do wspólnych projektów badawczych na pewno zostaną wykorzystane nowo oddane (w kwietniu br.) laboratoria budownictwa.  


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska