««  « Lipiec 2018 »  »»

WOLNE MIEJSCA NA PIELĘGNIARSTWO POMOSTOWE

2012-09-19 · Tygodnik Zamojski

W Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu są wolne miejsca na bezpłatnych studiach na kierunku pielęgniarstwo pomostowe.

W ub. tygodniu, jak poinformowało Biuro Rekrutacji WSZiA, uczelnia otrzymała dofinansowanie z projektu systemowego „Kształcenie zawodowe pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych”. Dla chętnych na ten kierunek oznacza to, że uczelnia może przyjąć 100 osób na studia bezpłatne. Są jeszcze wolne miejsca.

Studia pomostowe są dla osób pracujących w zawodzie pielęgniarki lub pielęgniarza, którzy ukończyli szkołę branżową. W zależności od rodzaju szkoły (5-letnie liceum, 2-, 2,5- lub 3-letnie studium) studenci kierunku pielęgniarstwo studiują 2 lub 3 semestry.

Rekrutacja trwa do 28 września. Uczelnia prowadzi nabór także na kierunki studiów І і II stopnia: administracja, finanse i rachunkowość, budownictwo, bezpieczeństwo wewnętrzne, fizjoterapia i pedagogika.

W ofercie uczelni jest także ponad 40 kierunków studiów podyplomowych. Wśród nowości proponowanych od października są: doradca podatkowy, edukacja wczesnoszkolna, studia pedagogiczne z uprawnieniami wykładowcy i instruktora nauki jazdy, ubezpieczenia społeczne i prawo pracy oraz zarządzanie kadrą pracowniczą.

Szczegółowe informacje na www.wszia.edu.pl