««  « Styczeń 2018 »  »»

Kevin Aiston w Zamościu

2012-10-16 · Roztocze Online

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji, GALERIA TWIERDZA, Centrum Informacji Europejskiej Europe Direct oraz Stowarzyszenie „Projekt-Europa” zapraszają nauczycieli i uczniów szkół ponadgimnazjalnych na Multilingual Ideal City, czyli III EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW, który odbędzie się 26 października br. w GALERII TWIERDZA przy ul. Przemysłowej 10 w Zamościu.

A szczególnym gościem wydarzenia będzie Kevin Aiston, chyba najbardziej popularny Anglik w Polsce znany m.in. z programu "Europa da się lubić".

Głównym celem przedsięwzięcia jest propagowanie nauki języków obcych oraz poznanie innych krajów i kultur. W trakcie wydarzenia zaplanowanych jest wiele atrakcji, m.in. prezentacje ciekawostek językowych połączone z muzycznymi i kulinarnymi niespodziankami.

Głównym punktem programu będzie konkurs, do uczestnictwa w którym organizatorzy zapraszają zespoły uczniów, reprezentantów szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa lubelskiego. W konkursie może uczestniczyć maksymalnie 20 zespołów (po 4 uczniów ze szkoły) wraz z opiekunami (koniecznie nauczycieli języka angielskiego lub niemieckiego).

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Poseł do Parlamentu Europejskiego prof. Lena Kolarska-Bobińska.