Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Lipiec 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Przejdź do dnia dzisiejszego

Europejski Dzień Języków z Kevinem Aistonem

2012-10-24 · Tygodnik Zamojski

Kevin Aiston będzie zachęcał do nauki języków obcych podczas Europejskiego Dnia Języków, 26 października br. w Galerii "Twierdza".

Do uczestnictwa w imprezie zapraszają uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu, CIE Europe Direct oraz Stowarzyszenie "Projekt Europa".

Głównym celem przedsięwzięcia jest propagowanie nauki języków obcych oraz poznanie innych krajów i kultur. Zaplanowanych jest wiele atrakcji, m.in. prezentacje ciekawostek językowych, połączone z muzycznymi i kulinarnymi niespodziankami. Głównym punktem programu będzie konkurs, w którym uczestniczą zespoły uczniów, reprezentantów szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa lubelskiego. W konkursie może uczestniczyć maksymalnie 20 zespołów (po 4 uczniów ze szkoły) wraz z opiekunami (koniecznie nauczycieli języka angielskiego lub niemieckiego).

W ub. roku gościem Europejskiego Dnia Języków był Paulo Cozza, który bawił, wzruszał i uczył, jak być Europejczykiem, w każdej, nawet niecodziennej sytuacji. Znany ze swoich kulinarnych umiejętności zachwalał włoską kuchnię. Przekonywał, że nikt jak Włoch, mimo że nie zawsze zna języki perfekcyjnie, nie boi się międzynarodowych kontaktów, jest gościnny i otwarty na poznawanie innych kultur.

Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody. Organizatorzy gwarantują, że żaden z uczestników Europejskiego Dnia Języków nie wyjedzie bez małego upominku. Start godz. 10,26 października w Galerii "Twierdza".

Zgłoszenia prosimy nadsyłać (nazwa i adres szkoły, nazwiska uczestników i opiekuna) na adres: Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu, ul. Akademicka 4, pok. nr 6, 22-400 Zamość lub na adres e-mail mbzowka@wszia.edu.pl, tel. 84 677 67 22.

mb
 


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska