««  « Kwiecień 2018 »  »»

Konferencje na WSZiA

2012-11-15 · eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Dwie konferencje odbędą się w najbliższych dniach w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. Na dzisiaj zaplanowano zakończenie projektu "Kadry dla gospodarki transgranicznej. Program wzmocnienia potencjału dydaktycznego WSZiA w Zamościu." Program m.in. prowadzono na kierunku ekonomia specjalność - gospodarka transgraniczna.

Jest to jedyna innowacyjna specjalność w skali kraju, gdzie studenci w powiązaniu np. ze służbami granicznymi realizowali praktyki zawodowe. Początek konferencji o godzinie 10.00.

Na jutro zaplanowano kolejną konferencję fizjoterapeutyczną pod hasłem "Jakość życia osób z chorobami cywilizacyjnymi". W programie oprócz wystąpień typowo medycznych będą m.in. dotyczące "wypalenia zawodowego". Udział w konferencji zapowiedzieli specjaliści z całego kraju. Początek o godzinie 10.30.

Szczegółowe harmonogramy obu wydarzeń dostępne są na stronie www.wszia.edu.pl.