««  « Styczeń 2018 »  »»

WSZiA i Santander współpracują. Będą praktyki w BZ WBK

2012-12-18 · Tygodnik Zamojski

Dzięki podpisanemu wczoraj porozumieniu studenci WSZiA w Zamościu będą mogli odbywać praktyki w Banku Zachodnim WBK. Uczelnia podpisała umowę z grupą Santander.

Współpraca między Wyższą Szkołą Zarządzania i Administracji w Zamościu, a grupą Santander obejmie m.in. realizację projektów podnoszących jakość edukacji, wspieranie działalności badawczej, a także zwiększenie dostępności programów szkoleniowych i promocję wymiany międzynarodowej.

– Celem współpracy jest także m.in. zwiększenie dostępności i jakości usług kulturalnych, sportowych i naukowych, kierowanych do społeczności akademickiej.Umowa zakłada współpracę przy organizacji staży i praktyk dla studentów – informuje Małgorzata Bzówka z WSZiA.

Podkreśla, że dla studentów finansów i rachunkowości to duża szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego w jednej z największych w kraju grup finansowych.

Umowę o współpracy z Grupą Santander podpisały także pozostałe uczelnie, wchodzące w skład Konsorcjum Akademickiego, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Wyższa Szkoła Europejska im. ks. J. Tischnera w Krakowie.