««  « Czerwiec 2018 »  »»

WSZiA zaprasza na Dni Otwarte (pełny program)

2013-01-31 · Tygodnik Zamojski

Wiele ciekawych warsztatów przygotowała Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu na swoje Dni Otwarte. Uczelnię będzie można poznać w przyszłym tygodniu.

– Podczas Dni otwartych planowanych na 6-7 lutego każdy znajdzie coś dla siebie. I ten kto interesuje się kierunkami technicznymi i ten, który marzy o zawodzie fizjoterapeuty – obiecuje Małgorzata Bzówka z WSZiA w Zamościu.

Gospodarzami podczas Dni Otwartych WSZiA będą studenci uczelni. To z ich perspektywy, przez pryzmat ich wiedzy i umiejętności WSZiA zamierza pokazać swoje możliwości.

Uczelnia czekać będzie na tych, którzy chcieliby tutaj studiować, ale, jak zapewnia Małgorzata Bzówka, mile widziani wśród gości są również nauczyciele. Specjalnie dla nich przygotowane zostaną zajęcia: Akademia w Chmurze oraz warsztaty na temat stresu szkolnego i wypalenia zawodowego.

więcej na stonie TZ