Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Wrzesień 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Przejdź do dnia dzisiejszego

Tłumy młodzieży na dniach otwartych WSZiA

2013-02-06 · Nasze miasto

Wykład o cyberprzemocy, o skokach spadochronowych, pokazy chemiczne i fizyczne czy możliwość poddania się relaksującemu masażowi - tak wyglądał pierwszy z dwóch Dni Otwartych w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji. Do szkoły zawitały rzesze młodzieży. Zobaczcie w naszej galerii jak przebiegał ten dzień.

Dni Otwarte w WSZiA odbywają się w środę i czwartek. Pierwszy dzień przygotowanych przez studentów atrakcji już za nami. Jak szkołę oceniają młodzi goście? - Jesteśmy tu pierwszy raz i podoba się nam - mówią zgodnie Klaudia i Paulina z Liceum Ogólnokształcącego w Rejowcu - Wykłady i pokazy były naprawdę ciekawe, szczególnie ten o skokach spadochronowych. Budynek sam w sobie też jest ładny.

Klaudia zdradziła nam, że obrała już kierunek w którym będzie podążać - licealistka chce studiować filologię angielską lub inny kierunek lingwistyczny. Jej koleżanka nie podjęła jeszcze decyzji.

A dlaczego warto studiować na WSZiA? O to spytaliśmy jedną ze studentek: - Mamy nowe, świetnie wyposażone laboratoria budownictwa w których możemy przeprowadzać ciekawe doświadczenia. To największy atut dla mojego kierunku - mówi Aneta Chojnowska, studentka 3 roku budownictwa - Poza tym mamy sympatycznych wykładowców, którzy potrafią przekazywać wiedzę. Naprawdę polecam studia u nas. 


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska