««  « Lipiec 2018 »  »»

Studia wyższe. Nowa jakość kształcenia dzięki współpracy uczelni zamojskiej i rzeszowskiej

2013-04-07 · Różne / Internet

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu ma nowego założyciela. To Stowarzyszenie Promocji Przedsiębiorczości Innowacje. Jest ono już założycielem m.in. Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Uczelnie chcą wspólnie wprowadzać nowe rozwiązania edukacyjne i poprawiać jakość kształcenia, by młodym ludziom ułatwić start na lokalnym rynku pracy.

W Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu kształci się blisko 2 tysiące studentów z Polski i z zagranicy. Teraz dzięki zmianie założyciela, uczelnia ma dla studentów nowe propozycje edukacyjne. Akcent kładziony jest na specjalności na tych kierunkach, które mają najlepsze rokowania na rynku pracy. To między innymi informatyka inżynierska.

Uczelnia może pochwalić się dobrą bazą laboratoryjną. Podczas zajęć i warsztatów praktycznych studenci mają możliwość zdobywania wiedzy od ekspertów i wieloletnich praktyków. Oferta wszystkich kierunków zostanie wzbogacona o międzynarodowe certyfikaty językowe, informatyczne czy biznesowe. Te znacznie ułatwią młodym ludziom start w życie zawodowe.

Dzięki współpracy z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie studenci otrzymają także pomoc w założeniu własnej działalności gospodarczej. Eksperci podkreślają, że to najlepsza droga do znalezienia swojego miejsca na rynku pracy oraz do uzyskania wysokich dochodów.

Zobacz całość na: TVP Lublin