Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Lipiec 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Przejdź do dnia dzisiejszego

Weź udział w konkursie Sigma Kwadrat

2013-04-15 · eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

To ostatni dzwonek na zgłoszenie się do rywalizacji w IV Lubelskim Konkursie Statystyczno-Demograficznym Sigma Kwadrat. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody, w tym roku m.in. tablety, aparaty cyfrowe i multimedialne kursy językowe.

Trzyosobowe zespoły uczniów pracujące pod opieką nauczyciela powinny dostarczyć wypełnione formularze zgłoszeniowe do 15 kwietnia. Ostateczny termin przesyłania prac konkursowych to natomiast 30 kwietnia. 

Konkurs, dofinansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego, przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa lubelskiego. Zmagania konkursowe są doskonałą okazją, aby przy okazji rywalizacji o cenne nagrody przybliżyć młodzieży zagadnienia związane z praktycznym wykorzystaniem statystyki i demografii, pozwalają również rozwijać zainteresowania uczniów dotyczące procesów ekonomicznych zachodzących w gospodarce.

Warto przypomnieć, że w poprzedniej edycji konkursu zwyciężyli uczniowie reprezentujący I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Na podium znalazły się również zespoły z III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu i Zespołu Szkół Nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim.

Wszelkie informacje o IV Lubelskim Konkursie Statystyczno-Demograficznym, szczegółowy regulamin oraz zadania pierwszego etapu można znaleźć na stronie internetowej konkursu dostępnej pod adresem http://sigma.wszia.edu.pl

Organizatorami rozgrywki konkursowej są Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu, Polskie Towarzystwo Statystyczne Oddział w Lublinie oraz Urząd Statystyczny w Lublinie. Patronat medialny sprawuje portal eZamosc.pl. 


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska