Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Czerwiec 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Przejdź do dnia dzisiejszego

Weź udział w konkursie Sigma Kwadrat

2013-04-10 · Radio Lublin

Niecały tydzień pozostał szkołom na zgłoszenie się do rywalizacji w IV Lubelskim Konkursie Statystyczno-Demograficznym Sigma Kwadrat. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody, w tym roku m.in. tablety, aparaty cyfrowe i multimedialne kursy językowe.

Konkurs, dofinansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego, przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa lubelskiego. Zmagania konkursowe są doskonałą okazją, aby przy okazji rywalizacji o cenne nagrody przybliżyć młodzieży zagadnienia związane z praktycznym wykorzystaniem statystyki i demografii, pozwalają również rozwijać zainteresowania uczniów dotyczące procesów ekonomicznych zachodzących w gospodarce.

Trzyosobowe zespoły uczniów pracujące pod opieką nauczyciela powinny dostarczyć wypełnione formularze zgłoszeniowe do dnia 15 kwietnia br. Ostateczny termin przesyłania prac konkursowych to natomiast 30 kwietnia.

Warto przypomnieć, że w poprzedniej edycji konkursu zwyciężyli uczniowie reprezentujący I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Na podium znalazły się również zespoły z III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu i Zespołu Szkół Nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim.

Wszelkie informacje o IV Lubelskim Konkursie Statystyczno-Demograficznym, szczegółowy regulamin oraz zadania pierwszego etapu można znaleźć na stronie internetowej konkursu dostępnej pod adresem http://sigma.wszia.edu.pl.

Organizatorami rozgrywki konkursowej są Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu, Polskie Towarzystwo Statystyczne Oddział w Lublinie oraz Urząd Statystyczny w Lublinie.

Patronat medialny - Polskie Radio Lublin.


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska