««  « Czerwiec 2018 »  »»

Praktyki dla nauczycieli i instruktorów zawodu

2013-05-15 · Tygodnik Zamojski

Chcesz poznać nowoczesne przedsiębiorstwa, wzbogacić swoje kompetencje i praktycznie przetestować zagraniczne systemy kształcenia zawodowego, zgłoś się do projektu „Dydaktyka bliska gospodarce", który od dwóch lat realizuje Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu.

Uczelnia kieruje swoją ofertę do nauczycieli przedmiotów zawodowych i instruktorów praktycznej nauki zawodu (w branżach technicznej, budowlanej, hotelarskiej i gastronomicznej). Osoby reprezentujące powyższe grupy zawodowe mogą uczestniczyć w bezpłatnych, ciekawych 14- lub 28-dniowych praktykach zawodowych. Praktyki odbywają się na terenie całego kraju, a także za granicą, np. w Niemczech. Dotychczas w ramach projektu wyjechało ponad 100 osób.

Miejsca praktyk to m.in. Hotel „Gołębiewski" w Karpaczu, „Warmiński" w Olsztynie, Uzdrowisko w Rymanowie, Centrum Kongresowe i Spa „Gościnne Wzgórza" oraz Bathauanhagerbau GmbH i Landhotel Gunzburg GmbH (obie firmy w Niemczech).

Projekt „Dydaktyka bliska gospodarce. Praktyki zawodowe dla nauczycieli przedmiotów zawodowych i instruktorów praktycznej nauki zawodu" w ramach programu operacyjnego Kapitał Ludzki.

Uwaga: ostatni nabór. Pozostało tylko 15 miejsc!!!

Dodatkowe informacje i zapisy:
Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji,
ul. Akademicka 4,
bklimczuk@wszia.edu.pl, kom. 609 737 411.