Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Wrzesień 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Przejdź do dnia dzisiejszego

Ruszyła rekrutacja na studia w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu.

2013-05-15 · Tygodnik Zamojski

W ofercie kierunków jest nowość - informatyka (studia inżynierskie) ze specjalnościami, które gwarantują zdobycie dobrze płatnej pracy już podczas studiów - inżynieria oprogramowania, grafika komputerowa oraz teleinformatyka.

- Zapotrzebowanie na rynku pracy na inżynierów informatyków różnych branż pozwala ze spokojem patrzeć w przyszłość tym, którzy rozpoczną już teraz fascynującą przygodę z nowoczesnymi technologiami informatycznymi. Generalnie problem braku wykształconych inżynierów, nie tylko informatyków, został dostrzeżony kilka lat temu. Spadająca liczba uczniów i studentów wybierających naukę w obszarze kierunków ścisłych zaczęła budzić niepokój w związku z dynamicznym rozwojem nowoczesnych technologii. Rozwój ten wymaga wykształconych kadr, aby nowoczesne technologie umiejętnie tworzyć i wdrażać oraz efektywnie z nich korzystać - tłumaczy prorektor WSZiA dr inż. Krzysztof Pancerz.

Pozostałe kierunki w ofercie dydaktycznej kształcą specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości, budownictwa, bezpieczeństwa wewnętrznego, pedagogiki, fizjoterapii oraz pielęgniarstwa pomostowego.

Kierunki wzmocnione intensywnymi praktykami zawodowymi, stażami w kraju i za granicą dają absolwentom kwalifikacje i niezbędne kompetencje do podjęcia pracy w zawodzie. Uczelnia współpracuje z otoczeniem biznesowym, z firmami rynku lokalnego i regionalnego, które wspierają działania szkoły przy zatrudnieniu absolwentów Dzięki temu uczelnia jest w pierwszej trójce lubelskich uczelni z najniższym wskaźnikiem bezrobotnych absolwentów.

Hasło tegorocznej rekrutacji to „Sięgaj po więcej!". Skierowane do przyszłych i obecnych studentów, innymi słowy: wykorzystaj szansę, którą daje Ci uczelnia. Z pasją zdobywaj wiedzę, korzystaj ze stypendiów, szkoleń i kursów. I oczywiście nie zapominaj, że studia to nie tylko nauka - to nowe kontakty, nowi przyjaciele i nowe doświadczenia zdobywane każdego dnia.
mb


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska