Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Lipiec 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Przejdź do dnia dzisiejszego

Studenci rozpoczęli swoje świętowanie - Majówka żaków

2013-05-15 · Tygodnik Zamojski

Juwenalia odbędą się w większości szkół wyższych na Zamojszczyźnie. Wyjątkiem jest Kolegium UMCS w Biłgoraju - ani studenci, ani przedstawiciele władz uczelni nie zdecydowali się na organizację święta.

Jako pierwsi zabawę rozpoczęli studenci z Wydziału Zamiejscowego Nauk Prawnych i Ekonomicznych KUL w Tomaszowie Lub. Zawładnęli miastem na dwa dni (9 i 10 maja).

10 maja imprezowali także studenci Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu. „Majówka Żaków" odbyła się w klubie „Pauza" przy Rynku Wielkim w Zamościu. Studenci bawili się we własnym towarzystwie, za okazaniem legitymacji każdy otrzymał bony na piwo i pizzę.

- Od kilku lat nie organizujemy imprez masowych. Studenci sami organizują juwenalia, bo to jest ich święto i dla nich - mówi Małgorzata Bzówka, kierownik Działu Promocji i Rekrutacji WSZiA w Zamościu.
W maju Dni Kultury Studenckiej organizuje Samorząd Studencki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu. Żacy rozpoczęli zabawę 13 maja, zakończą -16 maja. Odbył się m.in. pochód ulicami miasta i konkurs talentów. 15 maja (w środę), od godz. 9, na boisku przy Zespole Szkół nr 4 w Zamościu rozpoczną się rozgrywki sportowe, m.in. turniej piłki siatkowej i piłki nożnej. Wieczorem, o godz. 19, w hali OSiR zaplanowano koncert zespołów studenckich, potem wystąpi Enej. Wstęp tylko dla studentów PWSZ (po okazaniu legitymacji) oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych z bezpłatnymi biletami. Atrakcją ostatniego dnia juwenaliów będą wybory Miss PWSZ. Rozpoczną się o godz. 10 w auli Instytutu Przyrodniczo-Technicznego (ul. Zamoyskiego 64).

Na Ichoriadę 7 czerwca zaprasza Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Zamościu. Podczas imprezy zostanie przeprowadzona akcja poboru krwi (godz. 8-13, budynek Collegium Novum, Koszary 54). W programie ponadto spotkania m.in. z wizażystką, stylistką fryzur, dekoratorką sal, instruktaż z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz targi pracy i kariery.

W tym roku juwenaliów nie będzie w Kolegium UMCS w Biłgoraju. W funkcjonującej trzynasty rok uczelni studiuje niewielu żaków - na pierwszym i drugim roku ponad 20, na trzecim - 39.

mp


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska