Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Wrzesień 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Przejdź do dnia dzisiejszego

Więcej studentów wyjedzie na Erasmusa

2013-05-27 · Kronika Tygodnia

Narodowa Agencja Programu „Uczenie się przez całe życie" Erasmus przyznała Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu środki finansowe w kwocie 24 570 EURO, dzięki którym w roku akademickim 2013/14 12 studentów i 3 pracowników tej zamojskiej uczelni będzie mogło wyjechać na stypendium Erasmusa

Wiadomość tym bardziej nas cieszy, gdyż jest to prawie 4 tysiące EURO więcej w stosunku do otrzymanych funduszy na bieżący rok akademicki. Zatem możemy dodatkowo sfinansować pobyt na studiach lub praktyce zawodowej 2 studentów WSZiA w Zamościu! - informuje Aleksandra Kahan z Biura Współpracy Zagranicznej WSZiA.

Warto zaznaczyć, że jest to najwyższe dofinansowanie wyjazdów zagranicznych w ramach programu LLP ERASMUS wśród zamojskich uczelni. I ponad setka studentów Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu wyjechało w ramach tego programu.

Dowodem na to, że także pracownicy uczelni korzystają ze stypendiów Erasmusa jest chociażby ostatni wyjazd do Turcji do Yasar University w Izmirze na 6th Europe Week. Uczelnię zamojską reprezentowali dr inż. Krzysztof Pancerz, prorektor WSZiA w Zamościu, Magdalena Korga, asystent kanclerza oraz Aleksandra Kahan, koordynator projektów europejskich. Podczas oficjalnych spotkań w ramach Europe Week (55 osób z 10 państw) zaprezentowano uczelnię, oferowane kierunki kształcenia oraz potencjalne obszary współpracy.

Prorektor Krzysztof Pancerz wygłosił wykład nt. COMPUTER-AIDED DIAGNOSIS OF DISEASES- BASICS AND EXAMPLES, dotyczący wykorzystania narzędzi informatycznych we wspomaganiu diagnostyki wybranych chorób (psychicznych, chorób krtani).

Yasar University, organizator spotkania jest wieloletnim partnerem edukacyjnym Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu, jak również organizatorem kilku edycji Intensive Programme. Wyjazd pracowników zamojskiej uczelni zorganizowany był w ramach LLP ERASMUS Teacher&Staff Mobility.

Opr.mb
 


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska