Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Lipiec 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Przejdź do dnia dzisiejszego

Conrado Moreno na Europejskim Dniu Języków w Zamościu

2013-09-10 · eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

We wrześniu, w całej Europie obchodzony jest Europejski Dzień Języków. W Zamościu także. Do udziału w przedsięwzięciu została zaproszona młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych całego województwa lubelskiego aby wspólnie odkrywać tajemnice nie tylko pochodzenia języków, ale również poznawać kulturę i historię państw Europy.

- Na ten dzień zaplanowaliśmy dla młodzieży wiele atrakcji, w tym prezentacje ciekawostek językowych połączone z muzycznymi i kulinarnymi niespodziankami. Głównym punktem programu będzie konkurs, do uczestnictwa, w którym zapraszamy zespoły uczniów, reprezentantów szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa lubelskiego. Co roku z tej okazji Zamość odwiedza gość europejskiego formatu. W tym roku będzie to Conrado Moreno, prawdopodobnie najbardziej popularny Hiszpan w Polsce, znany m.in. z programu "Europa da się lubić" - informuje Barbara Kolbus ze Stowarzyszenia "Projekt Europa" (jeden z organizatorów przedsięwzięcia).

W konkursie może uczestniczyć maksymalnie 20 zespołów (po 4 uczniów ze szkoły) wraz z opiekunami. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody. Organizatorzy gwarantują, że żaden z uczestników Europejskiego Dnia Języków nie wyjedzie z Zamościa choćby bez małego upominku.

IV Europejski Dzień Języków odbędzie się 27 września w galerii Twierdza w Zamościu. Organizują go Stowarzyszenie "Projekt Europa" i galeria Twierdza. Organizacjami współpracującymi są: Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji oraz Centrum Informacji Europejskiej Europe Direct.

Patronat honorowy na wydarzeniem objęła europoseł prof. Lena Kolarska-Bobińska. Portal eZamosc.pl patronuje przedsięwzięciu medialnie. 


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska