««  « Lipiec 2018 »  »»

Zmieniasz zawód, a może grozi Ci zwolnienie?

2013-09-11 · Tygodnik Zamojski

Zbliżający się kolejny rok akademicki otwiera nowe możliwości dla osób myślących o zmianach w swoim życiu zawodowym. Współczesny rynek pracy nie pozwala nam zakończyć edukacji wraz z obroną pracy magisterskiej. Zmuszeni jesteśmy podążać ciągle za zmieniającymi się trendami na rynku pracy, uzupełniać wykształcenie i zdobywać nowe umiejętności.

Dla osób z wykształceniem wyższym wiele możliwości stwarza kształcenie na studiach podyplomowych. Ta forma kształcenia pozwala na zdobycie nowych kwalifikacji nawet w ciągu roku. Studia podyplomowe mają charakter studiów praktycznych, a ich program przygotowywany jest pod kątem wymagań, które stawiane są pracownikom na konkretnych stanowiskach pracy. Kadrę prowadzącą zajęcia dydaktyczne stanowią w głównej mierze praktycy, którzy poza wiedzą merytoryczną mą również duże doświadczenie zawodowe w danej dziedzinie.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu w ofercie dydaktycznej no rok akademicki 2013/2014 przygotowała ponad 40 kierunków, w tym studia podyplomowe dla nauczycieli, dające kwalifikacje do nauczania kolejnych przedmiotów, studia z zakresu informatyki, zarządzania i administracji, rachunkowości i finansów i inne.

Na semestr zimowy roku akademickiego 2013/2014 szczególnie polecamy następujące kierunki studiów:

• edukacja dla bezpieczeństwa
  • informatyka (dla nauczycieli),
  • oligofrenopedagogika
  • technologie programistyczne,
  • prawo samorządu terytorialnego i administracji,
  • rachunkowość,
  • ubezpieczenia społeczne i prawo pracy,
  • wychowanie fizyczne,
  • zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy,
  • zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna i inne.

Pełna oferta studiów podyplomowych znajduje się na stronie: www.podyplomowe.wszia.edu.pl

Rekrutacja na semestr zimowy trwa do 30 września!

Szczegółowe informacje i zapisy:
Studium Studiów Podyplomowych WSZiA,
ul. Akademicka 4, pok. 4,