Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Czerwiec 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Przejdź do dnia dzisiejszego

Technologie internetowe dla nauczycieli

2013-12-18 · Tygodnik Zamojski

Nowy produkt edukacyjny Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu -studia podyplomowe z zakresu technologii internetowych.

Adresowane są w szczególności do nauczycieli przedmiotów zawodowych z dziedziny informatyki i dziedzin pokrewnych. Studia są doskonałą okazją do zdobycia wiedzy i umiejętności z zakresu najnowszych technologii internetowych.

W programie studiów przewidziane są zarówno przedmioty z zakresu technologii sieciowych, jak i z technologii programistycznych. Szczególna uwaga zostanie zwrócona na dynamicznie rozwijające się zagadnienia związane z chmurami obliczeniowymi oraz urządzeniami mobilnymi. Zajęcia będą miały przede wszystkim wymiar praktyczny i skoncentrowane będą na technologiach opartych na powszechnie używanej platformie języka Java. W programie studiów słuchacze realizować będą wspólnie moduł przedmiotów technicznych z obszaru technologii programistycznych i technologii sieciowych oraz jeden z wybranych modułów dodatkowych: moduł dydaktyki przedmiotów zawodowych (dla nauczycieli) oraz moduł pracowni wytwarzania oprogramowania (dla pozostałych osób).

Studia trwają dwa semestry. Program obejmuje 260 godzin zajęć. Konwersatoria i projekty realizowane będą w formie „Akademii w chmurze" (zajęcia interaktywne, w sieci internetowej). Wprowadzenie do zajęć, ćwiczenia, laboratoria, egzaminy i zaliczenia realizowane będą w formie tradycyjnej.

W Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu w semestrze zimowym naukę rozpoczęto blisko 300 osób na 11 kierunkach studiów podyplomowych (edukacja wczesnoszkolna, informatyka - dla nauczycieli, oligofrenopedagogika, pedagogika przedszkolna, prawo samorządu terytorialnego i administracji, rachunkowość, ubezpieczenia społeczne i zdrowotne oraz prawo pracy, wychowanie fizyczne, zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy, zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna).

Informacje o studiach znajdują się na stronie: www.podyplomowe. wszia.edu.pl
Szczegółowe informacje można uzyskać również w Studium Studiów Podyplomowych WSZiA, ul. Akademicka 4, pok. 4, tel. 84 677 67 31, 84 677 67 13, e-mail: podyplomowe@wszia.edu.pl.
Danuta Błahuta


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska