««  « Kwiecień 2018 »  »»

Praktyki dla nauczycieli przedmiotów zawodowych i instruktorów praktycznej nauki zawodu

2014-05-06 · Kronika Tygodnia

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu realizuje projekt „Dydaktyka bliska gospodarce. Praktyki zawodowe dla nauczycieli przedmiotów zawodowych i instruktorów praktycznej nauki zawodu." w ramach programu operacyjnego Kapitał Ludzki.

Uczelnia kieruje swoją ofertę do nauczycieli kształcących młodzież w branżach: technicznej, budowlanej, hotelarskiej i gastronomicznej. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje, wzbogacić wiedzę, poznać innowacyjne przedsiębiorstwa, w których stosowane są nowoczesne technologie i sposoby zarządzania, do uczestnictwa w bezpłatnych 28 - dniowych praktykach, odbywających się na terenie całego kraju, a także za granicą.

Miejsca praktyk w Polsce to m. in.: Hotel „Warmiński" w Olsztynie, Hotel „Gołębiewski" w Karpaczu czy Hotel „Czardasz" w Płocku. Do najbardziej znanych firm niemieckich, które uczelnia zaprosiła do współpracy w projekcie należą: Karcher AG, Bathauanhagerbau GmbH, Landhotel Gunzburg GmbH i BEMO Systems GmbH.

Projekt realizowany jest od 2011 roku. W tym czasie praktyki zawodowe odbyło już 172 nauczycieli i instruktorów, a docelowo w projekcie weźmie udział 180 osób.