««  « Kwiecień 2018 »  »»

INTENSYWNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

2014-05-07 · Tygodnik Zamojski

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji organizuje intensywny kurs języka angielskiego przygotowujący do międzynarodowego egzaminu TELC na poziomach B1 lub B2. Kurs przeznaczony jest również dla osób spoza uczelni. A specjalna oferta dotyczy studentów.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu od wielu lat jest Licencjonowanym Ośrodkiem Egzaminacyjnym TELC. Kurs prowadzony będzie przez doświadczonych i licencjonowanych egzaminatorów egzaminów TELC. Kurs przewiduje 30 godzin zajęć w małej grupie (około 10 osobowej). Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 3 godziny lekcyjne. Przewidywany termin przeprowadzenia kursu: 12 maja 2014 r. - 13 czerwca 2014 r.

Ceny:

TELC poziom B1, cena podstawowa: 300,00 PLN studenci: 250,00 PLN
TELC poziom B2, cena podstawowa: 360,00 PLN studenci: 310,00 PLN

Ogólna charakterystyka kursu:

Kursy rozwijają znajomość wszystkich sprawności testowanych na egzaminach certyfikatowych TELC ćwicząc jednocześnie techniki egzaminacyjne i przygotowując uczestników do pomyślnego zdania egzaminu. Na zakończenie każdego kursu przeprowadzone zostaną egzaminy próbne.

Egzaminy TELC składają się z części pisemnej oraz ustnej. Część pisemna to ćwiczenia testujące rozumienie tekstu czytanego i słuchanego; cześć ustna to rozmowa w danym języku.

Certyfikat TELC uznawany jest przez administracje państwowe, firmy, instytucje publiczne i gospodarcze w krajach Unii Europejskiej, spełniają wymogi postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej przez MSWiA oraz dokumentowania znajomości języka obcego przez przewodników turystycznych i pilotów wycieczek. Uczelnia zapewnia uczestnikom: bezpłatne sprawdzanie testów poziomujących, bezpłatne sprawdzanie listów, bezpłatne egzaminy próbne, bezpłatny dostęp do nowoczesnej platformy e-learningowej.

Osoby zainteresowane udziałem w kursie na poziomie B1 lub B2 prosimy o zgłoszenia do 9 maja 2014 r. pod numerem telefonu: 84 677 6710 lub pocztą elektroniczną na adres: poczta@wszia.edu.pl.