««  « Styczeń 2018 »  »»

Jak spędzić wakacje bezpiecznie? Piknik dla gimnazjalistów

2014-05-16 · Tygodnik Zamojski

Najpierw przeprowadzone zostanie szkolenie, a później zaplanowano konkursy, w których zdobytą wiedzę będzie można sprawdzić w praktyce. Do udziału w pikniku "Bezpieczne wakacje" uczniów trzecich klas gimnazjów zapraszają Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Zamościu wraz z Zamojską Kliniką Rehabilitacji przy WSZiA.

Impreza jest planowana na przyszły piątek (23 maja), ale zgłoszenia chętnych przyjmowane będą do środy (21 maja).

– Z uwagi na zakres wymagań konkursowych, zapraszamy uczniów klas III gimnazjum, interesujących się biologią oraz zagadnieniami medycznymi. Konkurs będzie miał charakter zespołowy: po trzech uczniów reprezentujących każdą szkołę – precyzuje Małgorzata Bzówka z WSZiA.

Piknik odbędzie się na placu przy budynku Collegium Maius (ul. Akademicka 4). Początek o godz. 9.30.

W programie: szkolenie z zakresu udzielania pierwszej, poczęstunek zgodny ze zdrowym stylem życia, a także konkursy i oczywiście wręczenie nagród.

Zgłoszenia zawierające imienną listę uczniów wraz z opiekunem oraz nazwę gimnazjum należy przesłać na adres: liceum@akademickie.zamosc.pl.

Źródło: http://www.tygodnikzamojski.pl