««  « Czerwiec 2018 »  »»

„Bezpieczne wakacje” – zapisy

2014-05-19 · Roztocze Online

Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Zamościu wraz z Zamojską Kliniką Rehabilitacji chcą przygotować gimnazjalistów do zbliżających się wakacji, ponieważ jak informują organizatorzy, „wakacje to nie tylko okres wolny od nauki, ale również troska o bezpieczny i przyjemny wypoczynek”.

- Zapraszamy gimnazjalistów do naszej szkoły, gdzie w formie zabawy będą mogli zdobyć potrzebne umiejętności świadczenia pierwszej pomocy medycznej, a później praktycznie ją wykorzystać – zachęca Małgorzata Bzówka, kierownik działu promocji i rekrutacji. – Z uwagi na zakres wymagań konkursowych, zapraszamy uczniów klas III gimnazjum, interesujących się biologią oraz zagadnieniami medycznymi. Konkurs będzie miał charakter zespołowy – po trzech uczniów reprezentujących każde gimnazjum – dodaje.

Termin zgłoszenia do 21 maja. Zgłoszenia zawierające imienną listę uczniów wraz z opiekunem oraz nazwę gimnazjum należy przesłać na adres: liceum@akademickie.zamosc.pl

Piknik „Bezpieczne wakacje” odbędzie się 23 maja (piątek) na zielonym plac przy budynku Collegium Maius, przy ulicy Akademickiej 4.

Źródło: http://roztocze.net/bezpieczne-wakacje-zapisy/