««  « Wrzesień 2018 »  »»

Liceum Akademickie za 10 zł miesięcznie

2014-06-03 · Roztocze Online

"Jest zainteresowanie liceum, ale biorąc pod uwagę dużą konkurencję i start nowego liceum, zdecydowaliśmy się na stypendia dla naszych pierwszych uczniów" – mówi Małgorzata Bzówka z działu promocji i rekrutacji.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji zaprasza 4 czerwca na spotkanie z rodzicami w sprawie nowo otwartego Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego. Spotkanie odbędzie się o godz. 17.00 w sali E02. w budynku liceum przy ul. Sienkiewicza 22a w Zamościu.

Jak informuje uczelnia, "rektor Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji, uczelni będącej organem prowadzącym Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Zamościu, dzięki pozyskaniu strategicznego partnera funduje po 20 miejsc bezpłatnej nauki przez cały okres kształcenia, w klasach technologie internetowe oraz medycyna i farmacja".

- Program nauczania jest tak skonstruowany, że po skończeniu tych klas uczeń będzie solidnie przygotowany na studia – mówi Małgorzata Bzówka. – Dla młodzieży jest to szansa na dobre wykształcenie, a dla ich rodziców wyjątkowa okazja, by ich dzieci za symboliczne 10 zł miesięcznie uczyły się i rozwijały w przyjaznej szkole z rozbudowanym programem – dodaje.

Więcej informacji o rekrutacji można uzyskać w siedzibie WSZiA przy ul. Akademickiej 4.

Źródło: http://roztocze.net