««  « Styczeń 2018 »  »»

Trwają warsztaty dla maturzystów, którzy nie zdali egzaminu z matematyki

2014-08-05 · eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu prowadzi bezpłatny kurs dla osób przygotowujących się do matury poprawkowej z matematyki. - Zgodnie z obietnicą, już w najbliższy czwartek 7 sierpnia, Irena Ołtuszyk, współpracownik Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie dokona analizy błędów popełnianych na maturze 2014 i przekaże wskazówki jak ich uniknąć - informuje Małgorzata Bzówka, kierownik działu promocji uczelni.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.00 w Collegium Maius WSZiA przy ul. Akademickiej 4. Uczelnia zaprasza zarówno uczestników kursu z matematyki jak i inne osoby zainteresowane tematem. Wstęp wolny.

Przypomnijmy, że jeszcze do końca tego tygodnia trwa bezpłatny kurs z matematyki dla osób, którym powinęła się noga na maturze i chcą powalczyć o zdanie tego egzaminu pod koniec sierpnia. Zajęcia prowadzi Maria Bubiłek, znany i ceniony nauczyciel matematyki.