Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Wrzesień 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Przejdź do dnia dzisiejszego

Turniej Otwarcia League of Legends

2014-09-01 · Roztocze Online

W dniach 29 – 31 sierpnia odbył się pierwszy turniej rozpoczynający ligę. Zarejestrowało się 26 drużyn, 24 ostatecznie przystąpiły do rozgrywek i walczyły podczas trzydniowego turnieju. W salach komputerowych WSZiA (Collegium Novum przy ul. Sienkiewicza 22a) odbywały się rozgrywki fazy pucharowej, a w niedzielę finały. Podczas dwóch dni drużyny rozgrywały mecze w systemie BO3 (best of three – gra do dwóch zwycięstw).

Według komunikatu organizatorów zwyciężył team „INFRACTION”, kolejne miejsca zajęli: „TimŁukaszaBezŁukasza” (2 miejsce), „It’s my lucky day” (3 miejsce), „KB Bullets” (4 miejsce).

W zamyśle organizatorów Zamojska Liga LOL ma stać się regularną ligą e-sportową z rozgrywkami on-line oraz turniejami na żywo odbywającymi się co mniej więcej półtora miesiąca. Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Wszystko Gra, we współpracy z Wyższą Szkołą Zarządzania i Administracji.

Dla niewtajemniczonych: League of Legends to szybka gra, która łączy w sobie elementy RTS i RPG. Dwie drużyny potężnych bohaterów walczą na różnych polach bitew i w wielu trybach. Dzięki wciąż rozszerzającej się liście bohaterów, częstym aktualizacjom i wielkim, rozwijającym się turniejom League of Legends zapewnia radość z gry graczom na różnym poziomie.

Podczas rozgrywek zorganizowana była strefa dla publiczności, z możliwością oglądania rozgrywek na żywo (w dwóch salach konferencyjnych w budynkach WSZiA przy ul. Sienkiewicza) oraz atrakcje przygotowane we współpracy z Zamojskim Stowarzyszeniem Kulturalnym „Czerwony Smok”.

Kolejny turniej zostanie rozegrany podczas Zamojskich Spotkań z Fantastyką (19-21 września) organizowanych przez Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne „Czerwony Smok”.

Więcej szczegółów: Turniej Otwarcia Summoner’s live Chellange: Zamość
 


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska