««  « Lipiec 2018 »  »»

Zamojska młodzież na festiwalu talentów

2016-04-13 · eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

"Pozwólmy młodym rozwinąć skrzydła" - to hasło VI Festiwalu Talentów Młodzieży - Zamość 2016. Impreza odbędzie się w najbliższą środę, 13 kwietnia w Klubie 3 Batalionu Zmechanizowanego w Zamościu. Gościem specjalnym festiwalu będzie zespół Solaris. Początek o godz.10.00.

Festiwal jest skierowany do uczniów zamojskich szkół ponadgimnazjalnych i wychowanków placówek oświatowych skupiających młodzież ponadgimnazjalną, którzy chcą zaprezentować swoje pasje, zainteresowania, talenty lub hobby. Swój talent uczniowie mogą przedstawić w prezentacji scenicznej w kategoriach: muzyka i śpiew, małe formy sceniczne (teatr, recytacja, kabaret, itp), sztuki plastyczne, fotografia, taniec i inne sztuki.

Uczestników będzie oceniać jury, w którym zgodzili się zasiąść: Jolanta Kalinowska-Obst (choreograf oraz kierownik artystyczny Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”), Witold Paszt (wokalista, kompozytor, założyciel i członek zespołu VOX), Jerzy Tyburski (plastyk, dyrektor BWA w Zamościu).

Wstęp na widownię festiwalu jest wolny, jednakże od osób, które nie posiadają imiennych zaproszeń oraz od zorganizowanych grup szkolnych organizator oczekuje zgłoszeń telefonicznych pod nr 84 639 57 17 lub e-mail: bursa1zamosc@poczta.onet.pl

Organizatorem festiwalu jest Bursa Międzyszkolna Nr 1 w Zamościu. Partnerami są: Klub 3 Batalionu Zmechanizowanego w Zamościu oraz zamojskie wyższe uczelnie: Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu i Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna z siedzibą w Zamościu.

10:00 Rozpoczęcie VI Festiwalu Talentów Młodzieży,
10:15 - 12:00 Występy uczestników,
12:00 Obrady Jury; w tym czasie na scenie:
− każdy ma swoje 5 minut: prezentacje Partnerów Organizacyjnych Festiwalu,
− występ gościa specjalnego,
13:00 Ogłoszenie wyników, uroczyste wręczenie nagród, dyplomów, statuetki Grand Prix.

Źródło: http://ezamosc.pl