««  « Styczeń 2009 »  »»

WOŚP: kwesta i dobra zabawa

Już w najbliższą niedzielę, 11 stycznia, zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Na ulice Zamościa wyjdzie 550 wolontariuszy. Zbiórce pieniędzy towarzyszyć będą koncerty, imprezy sportowe i inne atrakcje więcej »
2009-01-06 - Kronika Tygodnia

Nie tylko o Bogu

16 stycznia w kinie „Stylowy” w Zamościu rozpocznie się IV Przegląd Filmów Religijnych „Sacrofilm”. W ciągu tygodnia miłośnicy kina obejrzą kilkanaście filmów. Będą też mogli się spotkać z wybitnymi twórcami więcej »
2009-01-06 - Kronika Tygodnia

Wszędzie pięknie grali

17. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. W Zamościu na wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci zebrano prawie 80 tys. zł. To wstępne szacunki więcej »
2009-01-13 - Kronika Tygodnia

Ruszają Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego „Sacrofilm" w Zamościu

W piątek (16 stycznia), w Zamościu, rozpocznie się przegląd filmów religijnych "Sacrofilm". To już czternasta edycja tej imprezy. Zaplanowano sporo projekcji, spotkania z reżyserami i wykłady. więcej »
2009-01-14 - Tygodnik Zamojski

Zamość: Do lekarza z sercem

"Pacjent dializowany w uzdrowisku" i "Z sercem do tych, którzy leczą" - to dwa tematy wiodące VIII Zamojskiego Sympozjum Naukowo-Szkoleniowego, na które zaprasza Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu oraz szpital "papieski”. więcej »
2009-01-14 - Dziennik Wschodni

Jeden z pięciu wspaniałych

Do piątku możecie Państwo głosować na Zamojską Osobowość Roku MORANDO 2008. Spośród wszystkich, którzy przyślą uzasadnienie swojego głosu, wybierzemy najciekawsze, a jego autor otrzyma zaproszenie na galę wręczenia nagrody. Na kupony czekamy w redakcji do piątku, do godz. 15 więcej »
2009-01-20 - Kronika Tygodnia

Łatwiej rozerwać niż nawrócić

Rozmowa tygodnia z Krzysztofem Zanussim, reżyserem i scenarzystą filmowym więcej »
2009-01-21 - Tygodnik Zamojski

Z sercem do pacjenta

Sympozjum naukowe WSZiA: "Pacjent dializowany w uzdrowisku" oraz "Z sercem do tych, którzy leczą" to hasła VIII Zamojskiego Sympozjum Naukowo - Szkoleniowego, które odbyło się w terminie 15-18 stycznia br. Organizatorami tego przedsięwzięcia były Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji oraz SP Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu, a promotorem i inicjatorem dziekan Wydziału Fizjoterapii i Pedagogiki prof. dr hab. Krzysztof Marczewski. więcej »

STUDIA PODYPLOMOWE WSZIA: Nowe uprawnienia

Chcesz zdobyć uprawnienia audytora - certyfikatora energetycznego budynków, licencję zarządcy nieruchomości lub pośrednika nieruchomości? Zapoznaj się z nową ofertą studiów podyplomowych WSZiA w Zamościu. więcej »

II EDYCJA KONKURSU WSZIA: Dla pasjonatów informatyki

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji organizuje zmagania dla uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, których pasją jest informatyka. więcej »

Droga do raju

Kobieta w oczach Boga jest równa mężczyźnie – zapewniali podczas wykładów w WSZiA w Zamościu prelegenci tegorocznego Sacrofilmu więcej »

AUDYTOR ENERGETYCZNY

Oferta studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu została wzbogacona o 3 nowe kierunki studiów. Są to audyt energetyczny i certyfikacja energetyczna budynków, zarządzanie nieruchomościami oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. więcej »

Tabaka i belgijskie frytki

18 lutego Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu organizuje Dzień Otwarty Uczelni. Tego dnia zakończy się konkurs dla młodych informatyków, a uczelnię odwiedzi dziennikarz telewizyjny Witold Tabaka. więcej »

Co w szkole piszczy?

Już wkrótce dowiemy się co w szkołach piszczy. Rozstrzygnięcie konkursu dla redakcji gazet szkolnych nastąpi w najbliższy czwartek, 29 stycznia w Collegium Novum Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu. Najlepsza redakcja otrzyma nagrodę w postaci laptopa. więcej »

Młodzi rządzą

W wyborach do Rady Samorządu Studenckiego Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu, które odbyły się 14 stycznia zwyciężyła Justyna Kuropatwa, studentka II roku pedagogiki. Objęła funkcję przewodniczącej samorządu. Marcin Garbula, student II roku pedagogiki, został sekretarzem RSS. więcej »