««  « Luty 2009 »  »»

Wiedzą, co w szkole piszczy i piszą

Ergo sum, gazeta wydawana. przez uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu już po raz trzeci wygrała konkurs organizowany przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji. Jej redaktorki Ola Nowosadzka, Agnieszka Sitarz i Magda Malczewska (wszystkie na zdjęciu) wiążą przyszłość z dziennikarstwem, choć... nie zamierzają go studiować. Z wygranej są dumne. więcej »
2009-02-02 - Dziennik Wschodni

Co w szkole piszczy?

"Ergo Sum" (II LO Zamość) to najlepsza gazeta szkolna. W kategorii "gazeta internetowa" najlepiej oceniono "Spojrzenia" (II LO Zamość). Najlepszy tekst napisał Krzysztof Gajda z I LO w Łukowie. więcej »
2009-02-03 - Kronika Tygodnia

Uczniowie piszą, redaktorzy oceniają: Co w szkole piszczy

Po raz trzeci z rzędu gazetka szkolna "Ergo sum", wydawana w II LO w Zamościu wygrała w konkursie, jaki organizowała Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu. więcej »
2009-02-04 - Tygodnik Zamojski

18 lutego - Tabaka i frytki

Tego dnia gościem szczególnym Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu będzie Witold Tabaka, dziennikarz Telewizji Polskiej. Na Dzień Otwarty uczelnia zaprasza uczniów szkól ponadgimnazjalnych, nauczycieli, dyrekcje i rodziców maturzystów Każdy znajdzie coś dla siebie więcej »
2009-02-17 - Kronika Tygodnia

Studiuj bezpłatnie

System punktowy to kolejna propozycja Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu, która umożliwia studiowanie bezpłatne. Wystarczy odrobinę aktywności i zaangażowania w imprezy, które organizuje uczelnia więcej »
2009-02-17 - Kronika Tygodnia

BEZ BARIER - Współpraca uczelni i gimnazjum

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu, Zespół Szkół nr 1 z oddziałami integracyjnymi oraz Urząd Miasta realizują projekt „Bez barier”, który obejmuje wsparciem uczniów niepełnosprawnych oraz mających trudności w uczeniu się. więcej »
2009-02-18 - Tygodnik Zamojski

Nie płać za studia - zbieraj punkty

Jeśli chcesz studiować w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji i nie płacić za studia - ta informacja jest dla Ciebie. System punktowy to kolejna propozycja zamojskiej uczelni na uniknięcie płacenia czesnego za studia. Od ucznia szkoły ponadgimnazjalnej wymaga się jedynie aktywności w przedsięwzięciach organizowanych przez uczelnię. więcej »

Podyplomowe dla nauczycieli

Zapisy na semestr letni studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu trwają do 20 lutego. Edukacja dla bezpieczeństwa to kolejny nowy kierunek studiów podyplomowych w ofercie tej uczelni. Planowany termin uruchomienia studiów w marcu 2009 r. więcej »