««  « Listopad 2010 »  »»

Najlepsze zdjęcia prasowe w Zamościu

Już po raz drugi Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji gości wystawę najlepszych polskich fotografików prasowych pod nazwą BZ WBK Foto Press 2010. Podobnie jak w ubiegłym roku wernisaż wystawy, który odbędzie się 16 listopada br. w Collegium Novum przy ulicy Sienkiewicza, połączony będzie z finałem konkursu fotograficznego "Wakacje w Europie". więcej »

Studia podyplomowe w WSZiA: OCHRONA INFORMACJI NIEJAWNYCH

W październiku br. uruchomiona została pierwsza edycja studiów podyplomowych o nazwie Ochrona informacji niejawnych. Kierownikiem studiów i autorem programu jest dr Stanisław Tobolewski - szef Oddziału w Departamencie Ochrony Informacji Niejawnych Ministerstwa Obrony Narodowej. Kadrę na tym kierunku stanowią praktycy, kadra kierownicza Ministerstwa Obrony Narodowej oraz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Wieloletnie doświadczenie zawodowe i dydaktyczne wykładowców gwarantuje wysoki poziom nauczania na tym kierunku studiów. więcej »

Seminarium o zabytkach: Zamość - Żółkiew

Doświadczenia w rozwoju kompleksów zabytkowych będą tematem polsko -ukraińskiego seminarium "Rewitalizacja historycznego miasta - praktyka Żółkwi i Zamościa" 16 listopada br. organizowanego w WSZiA w Zamościu. więcej »