««  « Grudzień 2010 »  »»

W walce z cellulitem

Zamojska Klinika Rehabilitacji zakupiła platformę do biomechanicznej stymulacji. Już wkrótce w ofercie zabiegów pojawią się te zwalczające cellulit i wspomagające odchudzanie. więcej »

STYPENDIA MINISTRA

Minister nauki i szkolnictwa wyższego Barbara Kudrycka przyznała 11 studentom Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu stypendia za szczególne osiągnięcia w nauce. Liczba przyznanych stypendiów w relacji do ogólnej liczby studentów plasuje bardzo wysoko tę zamojską uczelnię. więcej »

Stypendia dla budownictwa

Komisja stypendialna przyznała stypendia w ramach studiów zamawianych stacjonarnych I stopnia dla studentów budownictwa w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. więcej »

Studia pielęgniarskie w WSZiA

Rozmowa z Hanną Witek, absolwentką (czerwiec 2010) studiów pomostowych na kierunku pielęgniarstwo w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu więcej »
2010-12-21 - Kronika Tygodnia

Nie tylko dla ekonomistów!

Ciekawe staże i praktyki zawodowe, często wykraczające poza zwykle standardy, dobrze płatne dla absolwenta WSZiA i firmy przyjmującej - to cechy charakterystyczne projektu „Kadry dla gospodarki transgranicznej. Program wzmocnienia potencjału dydaktycznego WSZiA w Zamościu” więcej »

TELC w WSZiA

Studenci WSZiA w Zamościu zdawali egzamin TELC na poziomie B1 i B2 z języka angielskiego, 14 grudnia w Collegium Novum. Wyniki będą dopiero znane za 6 tygodni. O ten międzynarodowy certyfikat językowy warto powalczyć. Oprócz prestiżu i satysfakcji daje konkretne możliwości zatrudnienia. więcej »

Generacje - kreacje