««  « Luty 2010 »  »»

Młodzi nie tylko wiersze piszą

W kategorii gazet szkolnych zwyciężył „u.p.S!” (ZS im. Unii Europejskiej w Zamościu). Autorką najlepiej ocenionej publikacji jest natomiast Paulina Pawlak z gazety „TAK!” (LO im. T. Kościuszki w Łukowie) więcej »
2010-02-09 - Kronika Tygodnia

U.P.S! I WYGRALI

Zespół redakcyjny pracujący pod okiem Anny Maciukiewicz z I Społecznego LO w Zamościu – to najlepsza grupa młodych dziennikarzy. Redagowana przez nich gazetka „u.p.S!” zwyciężyła w konkursie „Co w szkole piszczy”. więcej »
2010-02-10 - Tygodnik Zamojski

Różne pasje - jedna uczelnia

Pół tysiąca uczniów szkół zamojskich i spoza Zamościa odwiedziło Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Zamościu podczas Dnia Otwartego, 4 lutego. Dużym powodzeniem wśród uczestników cieszyły się wykłady na temat Gruzji i matematyki na maturze. więcej »
2010-02-16 - Kronika Tygodnia

Zawody przyszłości

Warsztaty umiejętności - pogłębiają wiedzę, warsztaty umiejętności - pomagają dokonać wyboru, warsztaty umiejętności - to dobra zabawa więcej »
2010-02-16 - Kronika Tygodnia

Studia podyplomowe WSZiA - NOWE KIERUNKI

W marcu br. Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji planuje uruchomienie dwóch nowych kierunków studiów podyplomowych: Ochrona informacji niejawnych oraz Prawo samorządu terytorialnego i administracji. więcej »

Zaproszenie na Transgraniczne Targi Pracy

Zapraszamy studentów i absolwentów wszystkich uczelni na I Transgraniczne Targi Pracy. Targi odbędą się 3 marca br. w godzinach 10.00-16.00 w Collegium Novum WSZiA ul. Sienkiewicza 22 a organizowane są przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Zamościu w ramach projektu "Kadry dla gospodarki transgranicznej. Wzmocnienie potencjału dydaktycznego WSZiA" więcej »

Erasmus w Belgii: STUDENCKI PANOS

Justyna Kuropatwa i Elena Klaudel, studentki trzeciego roku pedagogiki w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu cztery miesiące studiowały w Belgii w ramach programu Erasmus. Kierunek teacher training w Katholike Hogeschool Mechelen znacznie wzbogaci ich studenckie cv. więcej »

Transgraniczne Targi Pracy

I Transgraniczne Targi Pracy odbywały się będą 3 marca od godz. 10 do godz. 16. w Collegium Novum WSZiA, ul. Sienkiewicza 22 więcej »
2010-02-23 - Kronika Tygodnia

Transgraniczne targi

W Zamościu odbędą się I Transgraniczne Targi Pracy. To okazja dla tych, którzy chcą odbyć praktyki, staż lub znaleźć pracę. Akcję organizuje Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu. więcej »
2010-02-25 - Różne / Internet