««  « Styczeń 2011 »  »»

Jak bawią się zamojscy studenci

Studenci zamojskiej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji zorganizowali pierwszą, miejską bitwę na poduszki Do poduszkowego starcia doszło obok zamojskiego Parku Miejskiego. Było dużo śmiechu. Rannych na szczęście nie odnotowano. - To świetna zabawa - mówił jeden z uczestników - Oberwać też można porządnie. więcej »
2011-01-03 - Dziennik Wschodni

Dostali stypendia ministra

Minister nauki i szkolnictwa wyższego Barbara Kudrycka przyznała 11 studentom Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu stypendia za szczególne osiągnięcia w nauce. więcej »
2011-01-03 - Dziennik Wschodni

Morando 2010

Jeszcze tylko do piątku można zgłaszać kandydatury w plebiscycie na Zamojską Osobowość Roku Morando 2010. Kapituła będzie miała twardy orzech do zgryzienia, bo do 3 stycznia przyjęliśmy zgłoszenia 22 osób. więcej »
2011-01-04 - Kronika Tygodnia

Jakie miasto, taka wojna

"Zamojska Wojna na Poduszki" - umówili się na nią na Facebooku. Planowali bitwę od trzech tygodni. więcej »
2011-01-04 - Kronika Tygodnia

ZAPROŚ NAS DO SWOJEJ SZKOŁY

Warsztaty umiejętności:- pogłębiają wiedzę, warsztaty umiejętności, pomagają dokonać wyboru, warsztaty umiejętności - to dobra zabawa. więcej »

10 LUTEGO

Na Dzień Otwarty Uczelni zaprasza Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu. 10 lutego uczelnia proponuje mnóstwo różnych atrakcji dla kandydatów na studia, rodziców i nauczycieli. więcej »

ZACZNIJ STUDIA JUŻ W MARCU

Od marca w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu rozpoczynają się studia II stopnia na kierunku fizjoterapia. Nabór na studia trwa do 25 lutego. więcej »

Wybierz kierunek studiów

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna to nowa specjalność proponowana przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Zamościu, na kierunku pedagogika. W dalszym ciągu dużym zainteresowaniem kandydatów na studia cieszy się również profilaktyka społeczna i resocjalizacja. więcej »

Sukces studentki WSZiA

Anastasiia Grygorieva, studentka III roku Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu została finalistką konkursu „Unia wokół mnie", zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski w Lublinie. więcej »

Magisterka z fizjoterapii

- W nietypowym terminie, bo w lutym kończą studia licencjackie nasi studenci fizjoterapii, dlatego też przede wszystkim dla nich zdecydowaliśmy się uruchomić studia II stopnia już od marca - informuje Katarzyna Kimak z Biura Rekrutacji WSZiA w Collegium Maius przy Akademickiej 4 w Zamościu. więcej »