««  « Listopad 2011 »  »»

PAOLO COZZA W TWIERDZY

Popularny Włoch, znany z programu „Europa da się lubić”, wystąpi w ramach Europejskiego Dnia Języków Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji. Impreza odbędzie się 5 listopada w Galerii Twierdza. Start godz. 10. więcej »
2011-11-02 - Tygodnik Zamojski

Dyplomatyczne odpowiedzi

Około 200 studentów z Ukrainy spotkało się w sali Consulatus Zamojskiego Ratusza z dyplomatami akredytowanymi na Ukrainie więcej »
2011-11-22 - Kronika Tygodnia

Europejski Dzień Języków i Paolo Cozza

Już po raz drugi Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji, GALERIA TWIERDZA, Centrum Informacji Europejskiej Europe Direct oraz Stowarzyszenie „Projekt-Europa” zorganizowali Europejski Dzień Języków. W tym roku gościem specjalnym był Paulo Cozza, popularny Włoch, znany m.in. z programy „Europa da się lubić”. Do miłego gościa dołączyły lektorki języka angielskiego i niemieckiego ze Studium Języków Obcych WSZiA: Agnieszka Krzanowska, Magdalena Sagan oraz Agata Słowik. Impreza rozpoczęła się dzisiaj (5 listopada br.) o godz. 10.00.

2011-11-23 - Gazeta Miasta

Gloria artis dla profesora Pawlickiego

Studenci III roku budownictwa (kierunku zamawianego) 18 listopada uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do Krakowa. Zwiedzili Instytut Materiałów i Konstrukcji Budowlanych Politechniki Krakowskiej. Uczestniczyli także w obradach międzynarodowej konferencji konserwatorskiej „Karta Krakowska 2000 - dziesięć lat później.”

2011-11-24 - Dziennik Wschodni

PRINCIPIA NEWTONA

Pierwszy polski przekład jednego z fundamentalnych dzieł w historii nauki „Philosophiae naturalis principia mathematica” (Matematyczne zasady filozofii) Isaaca Newtona ukazał się nakładem Wydawnictwa Konsorcjum Akademickiego (w skład którego wchodzi również WSZiA w Zamościu) we współpracy z Fundacją Centrum Kopernika.

2011-11-25 - Gazeta Miasta