««  « Luty 2011 »  »»

Dzień Otwarty WSZiA

Prawie 600 uczniów i nauczycieli odwiedziło Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji podczas Dnia Otwartego Uczelni 10 lutego br. Każdy znalazł coś dla siebie, ale największą popularnością cieszyły się warsztaty dziennikarskie, zajęcia o maturze z matematyki i cyberprzemocy w Internecie. więcej »
2011-02-22 - Kronika Tygodnia

Szukasz pracy? - Przyjdź na targi!

Targi organizowane są przez WSZiA wspólnie z PUP oraz OSiR w Zamościu w ramach projektu "Kadry dla gospodarki transgranicznej. Program wzmocnienia potencjału dydaktycznego WSZiA w Zamościu", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. więcej »

Nie tylko dla maturzystów

Warsztaty umiejętności - pogłębiają wiedzę, warsztaty umiejętności - pomagają dokonać wyboru, warsztaty umiejętności - to dobra zabawa. więcej »

ZACZNIJ STUDIA JUŻ W MARCU