««  « Marzec 2011 »  »»

Staż dla absolwentów

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu od wielu lat korzysta ze wsparcia finansowego Komisji Europejskiej w ramach programu Leonardo da Vinci więcej »

II Transgraniczne Targi Pracy

- Gdy poszukujemy pracy, ogromne znaczenie ma to, w jaki sposób przygotujemy się do rozmowy kwalifikacyjnej. Czasami naprawdę ważne są szczegóły, dotyczące np. ubioru, gestykulacji i umiejętność opanowania stresu -mówi Zofia Kiełbińska-Ryń, szefowa Biura Karier w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu więcej »

WSZiA - nabór 2011/2012

Państwowa Komisja Akredytacyjna pozytywnie zaopiniowała nowy kierunek studiów w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji - BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE więcej »

DLA MŁODZIEŻY ZAGROŻONEJ

Projekt "Zintegrowany Model Kulturoterapii w Pedagogice Młodzieży Zagrożonej Wykluczeniem Społecznym", przygotowany przez mgr Monikę Pałczyńską, dr. Janusza Skwarka oraz dr. Bogusława Klimczuka, pracowników Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu, zdobył trzecią pozycję w konkursie na projekty innowacyjne w ramach konkursu zamkniętego nr 1/PI/POKL/7.2.2/2010 Projekty innowacyjne testujące Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. więcej »

BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE

W ofercie Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu pojawił się kolejny nowy kierunek kształcenia. Oprócz dziennikarstwa i komunikacji społecznej -bezpieczeństwo wewnętrzne. więcej »

SZUKASZ PRACY - PRZYJDŹ NA TARGI

W II Transgranicznych Targach Pracy zapowiedziało swój udział ponad 60 firm, w tym również zagraniczne -z Niemiec i Ukrainy. Patronat honorowy nad imprezą objął prezydent Marcin Zamoyski.

Cierpimy na głód pracy

W Schwäbisch Hall, partnerskim mieście Zamościa będzie ok. 2 tys. miejsc pracy. To po 1 maja, gdy dla Polaków zostanie otwarty rynek pracy w Niemczech więcej »

Nie będzie Juwenaliów?

W tym roku nie będzie w Zamościu hucznej Wiosny Studenckiej. Jeśli w ogóle będą jakieś juwenalia, to znacznie mniej okazałe niż dotychczas. Powód? Brak pieniędzy więcej »