««  « Kwiecień 2011 »  »»

Od przedszkola do...

Na portalu kierunkistudiow.pl można zaobserwować ciekawą dyskusję. Jedna z Internautek zadała pytanie: „Chciałabym studiować pedagogikę wczesnoszkolną zaocznie. Jak wyglądają takie studia, czy jest ciężko? Czy taki kierunek ma przyszłość? ..." więcej »
2011-04-19 - Kronika Tygodnia

Europejczyku - nie pękaj!

Jesteś uczniem szkoły ponadgimnazjalnej? Chcesz zwiedzić Parlament Europejski? Nie masz pieniędzy na kino domowe? Weź udział w konkursie „Nie pękam, zostaję - tu też jestem Europejczykiem" więcej »

Wielki finał konkursu Sigma Kwadrat

Znamy już zespoły, które wystąpią w finale II Lubelskiego Konkursu Statystyczno-Demograficznego Sigma Kwadrat. Zadania drugiego etapu nie należały do najłatwiejszych, ale uczestnicy wykazali się bardzo dobrą znajomością zagadnień związanych ze statystyką i demografią. więcej »
2011-04-19 - Kronika Tygodnia