««  « Wrzesień 2011 »  »»

Jakub strzela z łuku na medal

Złoty medal przywiózł z Brzozowa do Zamościa Jakub Gucz z zamojskiego Agrosu. Nasz łucznik z powodzeniem startował tam w XXV Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. więcej »
2011-09-05 - MM Moje Miasto Zamość

Studenci nauczą gimnazjalistów

Uczniowie Gimnazjum nr i w Zamościu będą się uczyć od studentów, jak zadbać o swoje zdrowie. We wrześniu rusza w szkole eksperyment pedagogiczny prowadzony wspólnie z Wyższą Szkołą Zarządzania i Administracji

2011-09-05 - MM Moje Miasto Zamość

Europejskie Dni Dziedzictwa rozpoczęły się od Zamościa

Zamojska konferencja "Kamienie Milowe - Historia, Kultura, Nauka" zainaugorowała tegoroczne wydarzenia zaplanowane w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa na Lubelszczyźnie. więcej »
2011-09-07 - MM Moje Miasto Zamość

Można rozpocząć studia w Zamościu. Indeksy czekają, a rekrutacja trwa

Dziś zakończy się trzeci, ostatni etap rekrutacji studentów w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Zamościu. Do grona żaków Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji można dołączyć do 24 września, a o cztery dni dłużej potrwa rekrutacja w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej. więcej »
2011-09-16 - MM Moje Miasto Zamość

Wybierz konkretny zawód – inżynier budownictwa

O wyborze studiów nie może decydować przypadek. Dla ciągle jeszcze niezdecydowanych proponujemy studia na kierunku z perspektywą dobrze płatnej pracy czyli na budownictwie.

2011-09-16 - MM Moje Miasto Zamość