««  « Październik 2012 »  »»

Teraz studenci

Około 5 tysięcy studentów rozpoczęło dzisiaj, 1 października w Zamościu kolejny rok akademicki 2012/2013. Dla studentów uczelni publicznych jest to ostatni rok, kiedy można podjąć drugi kierunek bezpłatnie.

2012-10-01 - Roztocze Online

WSZiA inauguruję rok akademicki

W środę (10.10.), Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu oficjalnie rozpocznie nowy rok akademicki. Inaugurację poprzedzi msza święta o godzinie 11.00 w kościele św. Katarzyny na zamojskiej starówce. więcej »
2012-10-09 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Inauguracja najstarszych studentów

"Psychologiczny wymiar czasu w życiu człowieka" - to wykład, który podczas XI inauguracji roku w Zamojskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku wygłosi prof. dr hab. Stanisława Steuden z KUL. Najstarsi studenci rozpoczynają uroczyście naukę 19 października o godz. 11.00 w Centrum Kultury Filmowej "Stylowy".   więcej »
2012-10-10 - Roztocze Online

Kevin Aiston w Zamościu

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji, GALERIA TWIERDZA, Centrum Informacji Europejskiej Europe Direct oraz Stowarzyszenie „Projekt-Europa” zapraszają nauczycieli i uczniów szkół ponadgimnazjalnych na Multilingual Ideal City, czyli III EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW, który odbędzie się 26 października br. w GALERII TWIERDZA przy ul. Przemysłowej 10 w Zamościu. więcej »
2012-10-16 - Roztocze Online

Togi, berła i … berełka

Nowy rok akademicki zainaugurowała w środę, 10 października Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu. Obecnie uczelnia kształci 2 350 studentów, o 350 mniej niż przed rokiem.

2012-10-16 - Kronika Tygodnia

Zamość. Europejski Dzień Języków

Już wkrótce młodzież z Lubelszczyzny będzie miała okazję wziąć w Zamościu nie tylko w zmaganiach językowych, ale również poczuć europejskość tego wspaniałego miasta wszelkimi zmysłami. więcej »
2012-10-16 - Różne / Internet

Uroczyście na uczelniach

W minionym tygodniu dwie zamojskie uczelnie: WSZiA oraz PWSZ, zainaugurowały rok akademicki. Podczas uroczystości studenci pierwszego roku złożyli ślubowanie.

2012-10-17 - Tygodnik Zamojski

Zamość: Inauguracja roku w Uniwersytecie Trzeciego Wieku

Najstarsi zamojscy studenci rozpoczynają uroczyście naukę. W Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" odbędzie się dziś XI inauguracja roku Zamojskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. więcej »
2012-10-19 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Europejski Dzień Języków z Kevinem Aistonem

Kevin Aiston będzie zachęcał do nauki języków obcych podczas Europejskiego Dnia Języków, 26 października br. w Galerii "Twierdza".

Birety w górę

Studia to nie tylko dziesiątki nieprzespanych nocy przed egzaminami i zaliczeniami. To także czas nawiązywania nowych przyjaźni i takie chwile jak graduacja - uroczysty finał z wręczeniem dyplomów. więcej »
2012-10-24 - Tygodnik Zamojski

Nic lak dobrze nie nauczy pracy, jak jej samodzielne wykonywanie