««  « Listopad 2012 »  »»

O chorobach cywilizacji

Udar, cukrzyca, zwyrodnienia kręgosłupa, ale także alkoholizm i wypalenie zawodowe o tych i jeszcze całej gamie innych chorób cywilizacji będzie można dowiedzieć się od specjalistów, którzy swoje referaty zaprezentują podczas konferencji „Jakość życia osób z chorobami cywilizacji”. więcej »
2012-11-12 - Roztocze Online

13 stypendiów

Trzynastka może być wyjątkowo szczęśliwą cyfrą. Komisja stypendialna przyznała 13 studentom budownictwa w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu stypendia w wysokości 1000 zł.

Kadry dla gospodarki transgranicznej

Praktyki zawodowe, dobrze płatny dla absolwenta staż, ciekawe wizyty studialne oraz wykraczający poza standardy program studiów na kierunku ekonomia, wzbogacony m.in. o zajęcia fakultatywne z matematyki - to tylko niektóre cechy charakterystyczne projektu „Kadry dla gospodarki transgranicznej. Program wzmocnienia potencjału dydaktycznego WSZiA w Zamościu" który uczelnia realizowała w latach 2009-2012 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

2012-11-14 - Tygodnik Zamojski

Prawie wszystko o chorobach cywilizacji

Udar, cukrzyca, zwyrodnienia kręgosłupa, ale także alkoholizm i wypalenie zawodowe - o tych i jeszcze całej gamie innych chorób cywilizacji będzie można dowiedzieć się od specjalistów, którzy swoje referaty zaprezentują podczas konferencji „Jakość życia osób z chorobami cywilizacji".

Konferencje na WSZiA

Dwie konferencje odbędą się w najbliższych dniach w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. Na dzisiaj zaplanowano zakończenie projektu "Kadry dla gospodarki transgranicznej. Program wzmocnienia potencjału dydaktycznego WSZiA w Zamościu." Program m.in. prowadzono na kierunku ekonomia specjalność - gospodarka transgraniczna. więcej »
2012-11-15 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Magister to za mało?!

O permanentnym zdobywaniu wiedzy naukowcy powiedzieli wiele dobrego, że ćwiczy umysł, uzdrawia czy wręcz przedłuża życie. Chcesz być zdrowy, szczęśliwy i dożyć późnej starości powinieneś się uczyć. W gospodarce rynkowej można to parafrazować jeszcze inaczej – chcesz pracować musisz się uczyć przez całe życie.

2012-11-20 - Roztocze Online

Fizjoterapia sposób na starość?

Czy z fizjoterapią zestarzejemy się piękniej? Wykładem o takim tytule prof. dr hab. Krzysztof Marczewski rozpoczął obrady VIII Konferencji Naukowej, 16 listopada 2012 roku w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. więcej »
2012-11-20 - Roztocze Online

Podsumowanie sieci ED

Konsultanci CIE Europe Direct z Zamościa działającego przy Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu uczestniczyli w dniach 14-16 listopada w konferencji w Zielonej Górze. Spotkanie zorganizowane przez Lubuski Punkt Informacyjny podsumowało 4-letnią działalność sieci w Polsce. więcej »
2012-11-21 - Tygodnik Zamojski

Kadry dla gospodarki transgranicznej

W Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w ubiegły czwartek (15 listopada) odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Kadry dla gospodarki transgranicznej. Program wzmocnienia potencjału dydaktycznego WSZiA w Zamościu".

2012-11-21 - Tygodnik Zamojski

Tufy zeolitowe - nowy projekt WSZiA

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu wygrała grant w wysokości 778 tys. Euro na organizację klastra naukowo-przemysłowego zastosowania tufów zeolitowych w ramach projektu pt. "Opracowanie innowacyjnego modelu transgranicznego wykorzystania tufów zeolitowych". więcej »
2012-11-28 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny